Articole

Rezultate proba scrisa - posturi vacante

Liceului Teoretic „Stephan Ludwig Roth” 

Rezultate probă scrisă concurs pentru ocuparea posturilor vacante


Rezultate - Secretar - click aici pentru a vizualiza...
Rezultate - Administrator de patrimoniu - click aici pentru a vizualiza...

Contestaţiile se depun conform programului:


Etapa de concurs Data/perioada Ora Locația
Depunerea contestațiilor 09.08.2017 14:30-1500 Secretariatul liceului

 
COOKIE

Site-ul nostru folosește cookie-uri pentru optimizarea conținutului și îmbunătățirea performanței platformei. Continuarea navigării constituie acceptul dumneavoastră că pagina noastră web să poată seta fișiere de tip cookie în browserul dumneavoastră. Pentru informații suplimentare, setări și retragerea acceptului, vă rugăm să accesați pagina Politică de cookies

Acceptă

Acceptă cookie-urile.

Politica de cookies

Mai multe informații.