Articole

Rezultate concurs muncitor

Rezultate selecție dosare - Concurs muncitor

În urma verificării dosarelor depuse pentru concursul de muncitor din data de 11.01.2021, s-a constatat îndeplinirea tuturor condițiilor, astfel încât toate dosarele au fost admise.
 
Director,
Prof. ION Elena - Teodora


Liceul Teoretic „Stephan Ludwig Roth”
Str. G. Enescu, Nr. 7, loc. Mediaș, jud. Sibiu
Tel.: 0269.844.406 / Fax: 0269.843.533
COOKIE

Site-ul nostru folosește cookie-uri pentru optimizarea conținutului și îmbunătățirea performanței platformei. Continuarea navigării constituie acceptul dumneavoastră că pagina noastră web să poată seta fișiere de tip cookie în browserul dumneavoastră. Pentru informații suplimentare, setări și retragerea acceptului, vă rugăm să accesați pagina Politică de cookies

Acceptă

Acceptă cookie-urile.

Politica de cookies

Mai multe informații.