Articole

Rezultate - concurs îngrijitor

Rezultatele finale în urma concursului pentru ocuparea postului de îngrijitor.
  • EȘANU Denisia-Maria-Adela - Respins
  • KIRALY Adriana - Respins
  • PĂCUEAN Codruța - Respins
  • VASIU Alina Vasilica - Admis

Perioada depunerii contestațiilor 20.08.2021, orele 13:30 - 14:30.

Documentele predate la înscrierea pentru examenul de ocupare a postului vacant de îngrijitor se vor ridica personal de către fiecare candidat care nu a fost admis după finalizarea examenului în maxim 30 de zile, în caz contrar documentele se vor distruge fără orice altă notificare.


COOKIE

Site-ul nostru folosește cookie-uri pentru optimizarea conținutului și îmbunătățirea performanței platformei. Continuarea navigării constituie acceptul dumneavoastră că pagina noastră web să poată seta fișiere de tip cookie în browserul dumneavoastră. Pentru informații suplimentare, setări și retragerea acceptului, vă rugăm să accesați pagina Politică de cookies

Acceptă

Acceptă cookie-urile.

Politica de cookies

Mai multe informații.