Articole

Programari Simulare - Martie 2016

Simulare - Martie.2016
 

1. Proba E)a) - Limba și literatura română - Luni.07.Martie.2016:
2. Proba E)b) - Limba și literatura germană - Marți.08.Martie.2016:
3.Proba E)c) - Matematică, Istorie- Miercuri.09.Martie.2016:
  1. Proba E)d) - Anatomie, Biologie vegetală și animală, Chimie organică, Chimie anorganică, Informatică, Geografie, Sociologie- Joi.10.Martie.2016:


 

INFORMAȚII:
Accesul candidaților în sala de examen este permis până cel târziu la ora 8.30, cu o jumătate de oră înainte de începerea probei şi vor avea asupra lor: legitimaţia sau carnetul de elev, un instrument de scris, pix sau stilou cu cerneală albastră şi actul de identitate.
ESTE INTERZIS ACCESUL ÎN SĂLILE DE EXAMEN CU ORICE ALT OBIECT în afara celor mai sus menționate!!!  
Persoanele care se au asupra lor alte obiecte (genți, chei, telefoane etc.) sunt rugate să-și depoziteze aceste obiecte într-un loc sigur, ÎN AFARA SPAȚIULUI în care de desfășoară EXAMENUL!!!.

 
Comisia pentru Simularea Examenului de  Bacalaureat
Liceul Teoretic "Stephan Ludwig Roth" Mediaş
COOKIE

Site-ul nostru folosește cookie-uri pentru optimizarea conținutului și îmbunătățirea performanței platformei. Continuarea navigării constituie acceptul dumneavoastră că pagina noastră web să poată seta fișiere de tip cookie în browserul dumneavoastră. Pentru informații suplimentare, setări și retragerea acceptului, vă rugăm să accesați pagina Politică de cookies

Acceptă

Acceptă cookie-urile.

Politica de cookies

Mai multe informații.