Articole

Programari Simulare - Proba E)a) - Lb. Romana

Simulare - 2.Martie.2015
Programări Proba E)a) - Limba şi literatura română

Ordonarea candidaţilor în săli este următoarea:

  • Clasele a XII-a alfabetic începând cu Sala Festivă şi continuă cu Sala 15:
 
  • Clasele a XI-a alfabetic începând cu Sala 16, Sala 17, Sala 18, Sala 13:


Proba începe la ora 09:00, candidaţii se vor prezenta cu cel puţin o jumătate de oră înainte de începerea probei şi vor avea asupra lor: legitimaţia sau carnetul de elev, un instrument de scris pix sau stilou cu cerneală albastră şi actul de identitate.

 
Comisia de Bacalaureat
Liceul Teoretic "Stephan Ludwig Roth" Mediaş
COOKIE

Site-ul nostru folosește cookie-uri pentru optimizarea conținutului și îmbunătățirea performanței platformei. Continuarea navigării constituie acceptul dumneavoastră că pagina noastră web să poată seta fișiere de tip cookie în browserul dumneavoastră. Pentru informații suplimentare, setări și retragerea acceptului, vă rugăm să accesați pagina Politică de cookies

Acceptă

Acceptă cookie-urile.

Politica de cookies

Mai multe informații.