Articole

4 Mai 2011 - Ziua porţilor deschise

INVITAŢIE
 

 
 

      Corpul profesoral şi conducerea Liceului Teoretic „Stephan Ludwig Roth”  Mediaş cu onoare, respect şi colegialitate invită diriginţii şi elevii claselor a VIII a ai Şcolii Generale din Mediaş şi zonă la evenimentul dedicat prezentării liceului şi planului de şcolarizare pe anul şcolar 2011 / 2012  

„Ziua porţilor deschise”

      Elevii şcolii dumneavoastră pot participa la dezbateri, activităţi în laboratoarele de informatică şi prezentări de proiecte şi experimente. Activitatea se va derula în 10 ateliere, începând cu ora 8.00, (pe o durată de 5 ore).

4 mai 2011

Prezenţa dumneavoastră ne onorează.

                                                                                   
 
 

                                                                                                                                                         Director,
                                                                                                                                                         Prof. Chira Dorin

Descarcă prezentarea powerpoint

*Informaţii : - Prezentarea este in format Power Point 2007 pentru persoanele care doresc să vizualizeze prezentarea şi nu au Microsoft Office 2007 instalat folosiţi acest link pentru a descărca aplicaţia pentru a face posibilă vizualizarea prezentării. Descarcă Power Point 2007 Viewer

COOKIE

Site-ul nostru folosește cookie-uri pentru optimizarea conținutului și îmbunătățirea performanței platformei. Continuarea navigării constituie acceptul dumneavoastră că pagina noastră web să poată seta fișiere de tip cookie în browserul dumneavoastră. Pentru informații suplimentare, setări și retragerea acceptului, vă rugăm să accesați pagina Politică de cookies

Acceptă

Acceptă cookie-urile.

Politica de cookies

Mai multe informații.