Articole

Invitație lansare de carte

Liceul Teoretic „Stephan Ludwig Roth” vă invită la lansare volumelor:

·         Liceul Teoretic „Stephan Ludwig Roth”. Fragmente istorice
·         Stephan Ludwig Roth și românii. Antologie.
·         Bazinul Târnavelor în Epoca Romană
·         Mediaș 750. Studii, vol. II


MIERCURI, 25 IANUARIE 2017
CASA SCHULLER, ORA 17:00
Prezența Dumneavoastră ne onorează !
COOKIE

Site-ul nostru folosește cookie-uri pentru optimizarea conținutului și îmbunătățirea performanței platformei. Continuarea navigării constituie acceptul dumneavoastră că pagina noastră web să poată seta fișiere de tip cookie în browserul dumneavoastră. Pentru informații suplimentare, setări și retragerea acceptului, vă rugăm să accesați pagina Politică de cookies

Acceptă

Acceptă cookie-urile.

Politica de cookies

Mai multe informații.