Articole

Festivitatea de incheiere a anului scolar

Si totusi, clopotelul suna pentru ultima data in acest an scolar.

Cu ocazia sfarsitului de an scolar 2016-2017, va invitam vineri 16.06.2017 la ora 09:00, sa fiti alaturi de cei care pentru noi sunt elevi iar pentru dumneavoastra sunt copii, in curtea mare a liceului, sa incheiem un nou an scolar.

Liceul Teoretic "Stephan Ludwig Roth"
Str. G. Enescu, Nr. 7, loc. Media;, jud. Sibiu, 551018
Telefon: 0269.844.406 / Fax: 0269.843.533
E-mail: liceul_roth [at] yahoo.com
www.liceulroth.ro
facebook/liceulroth

COOKIE

Site-ul nostru folosește cookie-uri pentru optimizarea conținutului și îmbunătățirea performanței platformei. Continuarea navigării constituie acceptul dumneavoastră că pagina noastră web să poată seta fișiere de tip cookie în browserul dumneavoastră. Pentru informații suplimentare, setări și retragerea acceptului, vă rugăm să accesați pagina Politică de cookies

Acceptă

Acceptă cookie-urile.

Politica de cookies

Mai multe informații.