Articole

Festivitatea de deschidere a anului școlar 2018-2019Liceul Teoretic "Stephan Ludwig Roth"
Festivitatea de deschidere a anului școlar 2018 - 2019

 

Luni, 10.Septembrie.2018, ora 09:30, vă invităm să ne fiţi alături în acest moment special pentru noi toţi: elevi, părinţi, profesori. În speranţa că ne veţi onora cu prezenţa dumneavoastră, vă aşteptăm cu drag.

Elevii se vor prezenta în curtea mare a liceului la ora 09:15.


             Director,
Prof. Elena-Teodora ION

 
COOKIE

Site-ul nostru folosește cookie-uri pentru optimizarea conținutului și îmbunătățirea performanței platformei. Continuarea navigării constituie acceptul dumneavoastră că pagina noastră web să poată seta fișiere de tip cookie în browserul dumneavoastră. Pentru informații suplimentare, setări și retragerea acceptului, vă rugăm să accesați pagina Politică de cookies

Acceptă

Acceptă cookie-urile.

Politica de cookies

Mai multe informații.