Articole

Festivitatea de deschidere a anului școlar 2016-2017Liceul Teoretic "Stephan Ludwig Roth"
Festivitatea de deschidere a anului școlar 2016 - 2017

 

Luni, 12.Septembrie.2016, ora 10:00, vă invităm să ne fiţi alături în acest moment special pentru noi toţi: elevi, părinţi, profesori. În speranţa că ne veţi onora cu prezenţa dumneavoastră, vă aşteptăm cu drag.

Elevii se vor prezenta în curtea mare a liceului la ora 09:45.


             Director,
Prof. Elena-Teodora ION

 

COOKIE

Site-ul nostru folosește cookie-uri pentru optimizarea conținutului și îmbunătățirea performanței platformei. Continuarea navigării constituie acceptul dumneavoastră că pagina noastră web să poată seta fișiere de tip cookie în browserul dumneavoastră. Pentru informații suplimentare, setări și retragerea acceptului, vă rugăm să accesați pagina Politică de cookies

Acceptă

Acceptă cookie-urile.

Politica de cookies

Mai multe informații.