Articole

Evenimente pe 24 martie

Lista evenimentelor:
  • prezentarea ofertei universitare de către Universitatea Tehnică Cluj Napoca
  • proiect educaţional "Gillette"
  • prezentarea revistei "Euphorion" în vedera intrării în Concursul Naţional de poezie "Iustin Panţa" organizat de Uniunea Scriitorilor filiala Sibiu
  • prezentarea ofertei universitare  facultatea "Lucian Blaga"
COOKIE

Site-ul nostru folosește cookie-uri pentru optimizarea conținutului și îmbunătățirea performanței platformei. Continuarea navigării constituie acceptul dumneavoastră că pagina noastră web să poată seta fișiere de tip cookie în browserul dumneavoastră. Pentru informații suplimentare, setări și retragerea acceptului, vă rugăm să accesați pagina Politică de cookies

Acceptă

Acceptă cookie-urile.

Politica de cookies

Mai multe informații.