Articole

Educația ne unește

Educația ne unește - viziune asupra viitorului educației în România


Liceul Teoretic „Stephan Ludwig Roth” - dezbatere viziune asupra viitorului educației în România, prof. educație fizică și sport.
Discuții pertinente, interesante la care au participat profesori prezenți.

Vezi albumul foto pe facebook - click aici pentru a vizualiza...
COOKIE

Site-ul nostru folosește cookie-uri pentru optimizarea conținutului și îmbunătățirea performanței platformei. Continuarea navigării constituie acceptul dumneavoastră că pagina noastră web să poată seta fișiere de tip cookie în browserul dumneavoastră. Pentru informații suplimentare, setări și retragerea acceptului, vă rugăm să accesați pagina Politică de cookies

Acceptă

Acceptă cookie-urile.

Politica de cookies

Mai multe informații.