Articole

Deschidere an școlar 2022 - 2023

Dragi elevi,
Chiar dacă în ultimul timp a fost liniște pe aici să știți că nu am lenevit, am renovat, am reparat și ne-am modernizat, cu pași înceți, dar siguri ne pregătim pentru deschiderea anului școlar 2022 - 2023.
Deschiderea anului școlar 2022 - 2023, are loc pe data de 5 Septembrie 2022 la ora 9:00 în curtea mare a liceului.

Vă așteptăm cu drag! 
COOKIE

Site-ul nostru folosește cookie-uri pentru optimizarea conținutului și îmbunătățirea performanței platformei. Continuarea navigării constituie acceptul dumneavoastră că pagina noastră web să poată seta fișiere de tip cookie în browserul dumneavoastră. Pentru informații suplimentare, setări și retragerea acceptului, vă rugăm să accesați pagina Politică de cookies

Acceptă

Acceptă cookie-urile.

Politica de cookies

Mai multe informații.