Articole

Deschidere an școlar 2021 - 2022Liceul Teoretic "Stephan Ludwig Roth"
Festivitatea de deschidere a anului școlar 2021 - 2022

Dragi elevi, luni 13.09.2021, vă așteptăm cu drag în curtea liceului pentru a păși cu bucurie împreună spre un nou an școlar plin de provocări și succese. Vă asigurăm că activitățile se vor desfășura în condiții optimecu maximă responsabilitate și seriozitate și că deși ne aflăm în contextul distanțării și a respectării stricte a regulilor pentru prevenirea răspândirii COVID-19 ne bucurăm de revedere și vă așteptăm cu același drag.

Festivitatea de deschidere a noului an școlar 2021 - 2022 începe la ora 10:00, cu prezență fizică pentru toate clasele.

 

COOKIE

Site-ul nostru folosește cookie-uri pentru optimizarea conținutului și îmbunătățirea performanței platformei. Continuarea navigării constituie acceptul dumneavoastră că pagina noastră web să poată seta fișiere de tip cookie în browserul dumneavoastră. Pentru informații suplimentare, setări și retragerea acceptului, vă rugăm să accesați pagina Politică de cookies

Acceptă

Acceptă cookie-urile.

Politica de cookies

Mai multe informații.