Articole

Deschidere an școlar 2020 - 2021

Deschidere an școlar 2020 - 2021
 

Dragi elevi, luni 14.09.2020, vă așteptăm cu drag în curtea liceului pentru a păși cu bucurie împreună spre un nou an școlar plin de provocări și succese. Vă asigurăm că activitățile se vor desfășura în condiții optime, cu maximă responsabilitate și seriozitate și că deși ne aflăm în contextul distanțării și a respectării stricte a regulilor pentru prevenirea răspândirii COVID-19 ne bucurăm de revedere și vă așteptăm cu același drag.

Așadar, cu masca drept accesoriu obligatoriu, cu sticluța de dezinfectant și bucuria revenirii la școală ne vedem în curtea liceului începând cu ora 9:00 cu bobocii claselor a IX-a, urmați de elevii claselor a X-a la ora 9:30, elevii claselor a XI-a ora 10:00 și nu în ultimul rând viitorii absolvenți ne vor onora cu prezența începând cu ora 10:30.


Să dea Dumnezeu să avem un an bun, să fim sănătoși și cuminți și TOTUL VA FI BINE!
COOKIE

Site-ul nostru folosește cookie-uri pentru optimizarea conținutului și îmbunătățirea performanței platformei. Continuarea navigării constituie acceptul dumneavoastră că pagina noastră web să poată seta fișiere de tip cookie în browserul dumneavoastră. Pentru informații suplimentare, setări și retragerea acceptului, vă rugăm să accesați pagina Politică de cookies

Acceptă

Acceptă cookie-urile.

Politica de cookies

Mai multe informații.