Articole

Comunicat - Măsuri Stare de urgență

Comunicat - Măsuri Stare de urgență
 
Având în vedere DECLARAREA STĂRII DE URGENŢĂ :
 
  • Pogramul de audienţe se suspendă în această perioadă în toate unităţile de învatamânt;
  • Comunicarea cu instituţia noastră se va face exclusiv prin e-mail la adresa: liceul_roth @ yahoo.com;
  • Pentru eliberare adeverințe așteptăm solicitările în scris (scanate), pe e-mailul instituției, iar adeverințele vor fi eliberate electronic la adresa de e-mail indicată în cerere, în termen de cel mult 5 zile lucrătoare.
Director,
Prof. ION Elena - Teodora
COOKIE

Site-ul nostru folosește cookie-uri pentru optimizarea conținutului și îmbunătățirea performanței platformei. Continuarea navigării constituie acceptul dumneavoastră că pagina noastră web să poată seta fișiere de tip cookie în browserul dumneavoastră. Pentru informații suplimentare, setări și retragerea acceptului, vă rugăm să accesați pagina Politică de cookies

Acceptă

Acceptă cookie-urile.

Politica de cookies

Mai multe informații.