Articole

!!! ANUNȚ IMPORTANT!!!

Dragi elevi, având în vedere că rata de infectare în Municipiul Mediaș a scăzut sub 1/1000 de locuitori, astfel că de Luni 17.05.2021 ora 07:30 se reiau cursurile față în față, ne vedem la școală.


Pentru mai multe informații vă rugăm să luați legătura cu dirigintele clasei.

Cu maximă responsabilitate și seriozitate și că deși ne aflăm în contextul distanțării și a respectării stricte a regulilor pentru prevenirea răspândirii COVID-19 ne bucurăm de revedere și vă așteptăm cu același drag.

COOKIE

Site-ul nostru folosește cookie-uri pentru optimizarea conținutului și îmbunătățirea performanței platformei. Continuarea navigării constituie acceptul dumneavoastră că pagina noastră web să poată seta fișiere de tip cookie în browserul dumneavoastră. Pentru informații suplimentare, setări și retragerea acceptului, vă rugăm să accesați pagina Politică de cookies

Acceptă

Acceptă cookie-urile.

Politica de cookies

Mai multe informații.