Articole

Anunt BACALAUREAT 2019 I

Probele scrise ale Examenului de Bacalaureat 2019 se desfășoară la Liceul Tehnologic Școala Națională de Gaz. Toate anunțurile, programările, contestațiile, rezultatele vor fi afișate NUMAI la avizierul ȘNG. Intrarea în sălile de examen se face până la ora 8,30. Probele scrise încep la ora 9,00. Candidații vor avea asupra lor Cartea de Identitate. Intrarea în sălile de examen cu mijloace interzise (telefoane, genți, calculatoare etc.) este INTERZISĂ. Completarea lucrărilor scrise se va face numai cu pix sau stilou de culoare albastră.
COOKIE

Site-ul nostru folosește cookie-uri pentru optimizarea conținutului și îmbunătățirea performanței platformei. Continuarea navigării constituie acceptul dumneavoastră că pagina noastră web să poată seta fișiere de tip cookie în browserul dumneavoastră. Pentru informații suplimentare, setări și retragerea acceptului, vă rugăm să accesați pagina Politică de cookies

Acceptă

Acceptă cookie-urile.

Politica de cookies

Mai multe informații.