Articole

Locul III - la Dezbateri Academice - Cupa Mediensis 2017

Echipa de debate a Liceului Teoretic St. L. Roth a participat sambata si duminica, 13 - 14 mai 2017, la cea de-a patra editie a Cupei Mediensis la dezbateri academice,  singurul de gen din județul Sibiu 
Şase unităţi de învăţământ din Mediaş, Sibiu şi Braşov s-au întrecut timp de două zile la dezbateri. Echipa liceului, coordonata de prof. Daniela Aparaschitei si Simona Priscu, formata din Andreea Lisenche, Alexandra Gulea si Ciprian Roman a obtinut, desi se afla la prima participare la o astfel de competiie, un binemeritat loc III. Felicitari tuturor!
COOKIE

Site-ul nostru folosește cookie-uri pentru optimizarea conținutului și îmbunătățirea performanței platformei. Continuarea navigării constituie acceptul dumneavoastră că pagina noastră web să poată seta fișiere de tip cookie în browserul dumneavoastră. Pentru informații suplimentare, setări și retragerea acceptului, vă rugăm să accesați pagina Politică de cookies

Acceptă

Acceptă cookie-urile.

Politica de cookies

Mai multe informații.