Roth - Cookie
COOKIE

Site-ul nostru folosește cookie-uri pentru optimizarea conținutului și îmbunătățirea performanței platformei. Continuarea navigării constituie acceptul dumneavoastră că pagina noastră web să poată seta fișiere de tip cookie în browserul dumneavoastră. Pentru informații suplimentare, setări și retragerea acceptului, vă rugăm să accesați pagina Politică de cookies

Acceptă

Acceptă cookie-urile.

Politica de cookies

Mai multe informații.

Stundenplan 2014-2015

IX A Mathematik- Informatik (intensiv Informatik) – Klassenlehrer Claudia BLEZU
  Montag Dienstag Mittwoch Donnerstag Freitag
7,30-8,20 Mathematik Informatik Rumänisch Informatik Mathematik
8,30-9,20 Physik Französisch Biologie
9,30-10,15 Geschichte Englisch Rumänisch Chimie
10,30-11,20 Religion Rumänisch Physik TIC Französisch
11,30-12,20 TIC Chimie Biologie Logik Geografie
12,25-13,15 Rumänisch Englisch Mathematik Physik Sport
13,20-14,10     Kunst    
 
 
IX B Philologie – Klassenlehrer Simona PRIȘCU
  Montag Dienstag Mittwoch Donnerstag Freitag
7,30-8,20   Englisch   Mathematik Englisch
8,30-9,20 Latein Geografie Physik Englisch Geschichte
9,30-10,15 Französisch Mathematik Logik Biologie Geografie
10,30-11,20 Rumänisch TIC Geschichte Latein Französisch
11,30-12,20 Physik Kunst Chimie Sport
12,25-13,15 Logik   Rumänisch TIC  
13,20-14,10 Kunst      
 
 
IX C Naturwissenschaft (Deutsch)
  Montag Dienstag Mittwoch Donnerstag Freitag
7,30-8,20 Englisch Deutsch Informatik Mathematik Mathematik
8,30-9,20 Logik Rumänisch TIC Chimie
9,30-10,15 Physik Chimie Mathematik Deutsch Biologie
10,30-11,20 Rumänisch Englisch Kunst Rumänisch Physik
11,30-12,20 Religion TIC Deutsch Geografie
12,25-13,15   Mathematik Biologie Geschichte Rumänisch
13,20-14,10   Sport      
 
 
IX D Mathematik-Informatik (Deutsch) – Klassenlehrer Cristian LUPIȚU
  Montag Dienstag Mittwoch Donnerstag Freitag
7,30-8,20 Physik Rumänisch Geschichte Informatik Chimie
8,30-9,20 TIC Logik TIC Rumänisch
9,30-10,15 Kunst Mathematik Deutsch Geografie
10,30-11,20 Deutsch Chimie Biologie Englisch Mathematik
11,30-12,20 Sport Physik Mathematik Biologie
12,25-13,15 Mathematik Englisch Rumänisch Deutsch  
13,20-14,10          
 
 
X A Mathematik-Informatik (intensiv Informatik) – Klassenlehrer Constantin ENEA
  Montag Dienstag Mittwoch Donnerstag Freitag
7,30-8,20 Geschichte Chimie Physik Rumänisch Sport
8,30-9,20 Geografie Mathematik Religion Ed.Antrep. Biologie
9,30-10,15 Rumänisch Französisch Englisch Französisch Mathematik
10,30-11,20 Kunst Physik Mathematik Informatik
11,30-12,20 Informatik TIC Chimie Informatik Englisch
12,25-13,15 Physik Sport Informatik Biologie Psychologie
13,20-14,10   Klassenstunde Rumänisch    
 
 
X B Philologie – Klassenlehrer Ion IONESCU
  Montag Dienstag Mittwoch Donnerstag Freitag
7,30-8,20 Geografie Englisch Religion Rumänisch Latein
8,30-9,20 Geschichte Französisch Französisch Mathematik Sport
9,30-10,15 Physik Logik Physik Englisch Biologie
10,30-11,20 Mathematik Ed.Antrep. Englisch Chimie Rumänisch
11,30-12,20 Kunst CMM Logik TIC
12,25-13,15   Rumänisch Geschichte Geografie Geschichte
13,20-14,10          
 
 
X C Philologie (Deutsch) – Klassenlehrer dr. Aniko MITRULY
  Montag Dienstag Mittwoch Donnerstag Freitag
7,30-8,20 Mathematik Deutsch Englisch Deutsch Biologie
8,30-9,20 Englisch Latein Psychologie
9,30-10,15 Geografie Rumänisch Rumänisch Sport Rumänisch
10,30-11,20 Physik TIC Mathematik Geschichte Geografie
11,30-12,20 Rumänisch Französisch Geschichte Französisch Geschichte
12,25-13,15 Kunst Chimie Psychologie Englisch Physik
13,20-14,10 Ed.Antrep.        
 
 
X D Mathematik-Informatik (Deutsch) – Klassenlehrer prof Marius GOȘA
  Montag Dienstag Mittwoch Donnerstag Freitag
7,30-8,20 Deutsch Mathematik Deutsch Physik Physik
8,30-9,20 Mathematik Englisch Mathematik Englisch
9,30-10,15 Geschichte Informatik Rumänisch Rumänisch Sport
10,30-11,20 Physik Sport Geografie Ed.Antrep. Biologie
11,30-12,20 Chimie Chimie Biologie Psychologie Religion
12,25-13,15 Rumänisch TIC Kunst Informatik Deutsch
13,20-14,10 Klassenstunde        
 
 
XI A Naturwissenschaft - Klassenlehrer Dorin CHIRA
  Montag Dienstag Mittwoch Donnerstag Freitag
7,30-8,20 Physik Mathematik  Sport Biologie Französisch
8,30-9,20 Französisch Chimie Wirtschaft Rumänisch Englisch
9,30-10,15 Mathematik Geschichte TIC
10,30-11,20 Car Rumänisch Chimie Geografie Chimie
11,30-12,20 Rumänisch Englisch Mathematik Physik Mathematik
12,25-13,15 TIC Physik Biologie Englisch Religion
13,20-14,10          
 
 

 
 
XI B Philologie – Klassenlehrer dr. Mihai CHIRIAC
  Montag Dienstag Mittwoch Donnerstag Freitag
7,30-8,20 Rumänisch Latein Französisch Naturwissenschaft TIC
8,30-9,20 Wirtschaft Geografie Rumänisch Latein
9,30-10,15 Car Englisch Religion Kunst Geschichte
10,30-11,20 Geschichte Französisch Sport Englisch Englisch
11,30-12,20 Sociologie Rumänisch Geschichte Französisch
12,25-13,15 Spanisch CMM     Weltliteratur
13,20-14,10          
 
 
XI C Philologie (Deutsch)
  Montag Dienstag Mittwoch Donnerstag Freitag
7,30-8,20 Französisch Car Rumänisch Englisch Rumänisch
8,30-9,20 Deutsch Englisch Kunst
9,30-10,15 Latein Geschichte Französisch Sociologie Geschichte
10,30-11,20 Naturwissenschaft Latein Deutsch Deutsch TIC
11,30-12,20 Wirtschaft Geografie Englisch Weltliteratur
12,25-13,15     Educație Physik   Französisch
13,20-14,10          
 
 
XI D Mathematik-Informatik (Deutsch) – Klassenlehrer Helmuth Julius KNALL
  Montag Dienstag Mittwoch Donnerstag Freitag
7,30-8,20 Informatik Wirtschaft Physik Car Rumänisch
8,30-9,20 Rumänisch Englisch Biologie
9,30-10,15 Englisch Deutsch Geschichte Mathematik Deutsch
10,30-11,20 Mathematik Mathematik Rumänisch Religion
11,30-12,20 Physik Educație Physik Informatik
12,25-13,15 Chimie Geografie Deutsch  
13,20-14,10          
 
 
XII A Naturwissenschaft  – Klassenlehrer Valentina OREIAN
  Montag Dienstag Mittwoch Donnerstag Freitag
7,30-8,20 Französisch Geografie Geschichte Englisch Biologie
8,30-9,20 Mathematik Englisch TIC Chimie Chimie
9,30-10,15 Englisch Physik Rumänisch Mathematik Rumänisch
10,30-11,20 Chimie Physik
11,30-12,20 Physik Mathematik Educație Physik Biologie Filosofie
12,25-13,15   Chimie Französisch  
13,20-14,10          
 
 
XII B Philologie – Klassenlehrer Smaranda MAXIM
  Montag Dienstag Mittwoch Donnerstag Freitag
7,30-8,20 Englisch Französisch Latein Kunst Naturwissenschaft
8,30-9,20 TIC Geschichte Rumänisch Geografie
9,30-10,15 Weltliteratur Englisch Rumänisch Rumänisch
10,30-11,20 TIC Französisch Filosofie
11,30-12,20 Geschichte Rumänisch Geografie Englisch Geschichte
12,25-13,15 Religion   Filosofie Educație Physik Französisch
13,20-14,10          
 
 
XII C Philologie (Deutsch) Klassenlehrer Florica SEREȘEANU
  Montag Dienstag Mittwoch Donnerstag Freitag
7,30-8,20 Rumänisch Naturwissenschaft Französisch Filosofie Deutsch
8,30-9,20 Weltliteratur Rumänisch Deutsch Educație Physik
9,30-10,15 Französisch Geografie Englisch TIC
10,30-11,20 Geschichte Filosofie Geschichte Kunst Geschichte
11,30-12,20 Englisch Englisch Latein Rumänisch Französisch
12,25-13,15 Deutsch     Geografie
13,20-14,10          
 
 
XII D Mathematik-Informatik (Deutsch) – Klassenlehrer Adrian RAICA
  Montag Dienstag Mittwoch Donnerstag Freitag
7,30-8,20 Informatik Informatik Mathematik Educație Physik Englisch
8,30-9,20 Geschichte Filosofie Mathematik
9,30-10,15 Deutsch Geografie Physik Informatik
10,30-11,20 Rumänisch Deutsch Rumänisch Chimie
11,30-12,20 Mathematik Rumänisch Informatik Deutsch
12,25-13,15 Physik Englisch   Biologie
13,20-14,10