Roth - Cookie
COOKIE

Site-ul nostru folosește cookie-uri pentru optimizarea conținutului și îmbunătățirea performanței platformei. Continuarea navigării constituie acceptul dumneavoastră că pagina noastră web să poată seta fișiere de tip cookie în browserul dumneavoastră. Pentru informații suplimentare, setări și retragerea acceptului, vă rugăm să accesați pagina Politică de cookies

Acceptă

Acceptă cookie-urile.

Politica de cookies

Mai multe informații.

2011-2012

Concursuri și Olimpiade Școlare 2011-2012


Disciplina Numele şi prenumele Clasa Etapa judeţeană Etapa naţională Profesor
Fizică Truță Mihai IX D I   Goșa Marius
Fizică Man Ioana XI D I medalia de bronz Goșa Marius
Matematică Truță Mihai IX D I mențiune
medalia de argint a U.S.M.R
Lupițu Cristian
Informatică Manda Iulian XI A I   Enea Constantin
Informatică Dancu Laurențiu XI A I   Enea Constantin
Informatică Truță Mihai IX D II   Scurtu Ruxandra/
Enea Constantin
Limba Română Ghidiu Iulia XII B I III Sereşeanu Florica
Limba Română Gogozan Luiza XII B II   Sereşeanu Florica
Limba Latină Avram Diana X C I   Sereşeanu Florica
Limba Latină Gogozan Luiza XII B I   Sereşeanu Florica
Limba Latină Moga Adelina XI C III   Sereşeanu Florica
CIA Jiga Dragoș IX D III   Scurtu Ruxandra/
Enea Constantin
CIA Nagy Andrei X D mențiune   Scurtu Ruxandra/
Blezu Claudia
CIA Bucur Alexandru X D mențiune   Scurtu Ruxandra/
Blezu Claudia
CIA Cosma Alexandru X A mențiune   Scurtu Ruxandra/
Blezu Claudia
DUAL PC
(secțiunea FOTO)
Filipaș Vlad X D mențiune   Blezu Claudia
DUAL PC 
(secțiunea TIC)
Cosma Alexandru X A mențiune   Blezu Claudia
 
Concursuri Sportive

Disciplina Numele şi prenumele Clasa Etapa locală Etapa judeţeană Etapa naţională Profesor
Şah Popa Elena XII D I II   Bălan Floarea
Baschet băieți     I II   Bălan Floarea



Concursuri de Teatru

Teatru pentru tineret  
(Teatrul popular din Mediaş)

Locul I la licee - elevii clasei a XII-a B
Premiul de Interpretare - IULIA GHIDIU şi LEEA GRANCEA

Festivalul I.L.Caragiale (Teatrul popular din Mediaş)


Locul I la licee - elevii clasei a XII-a B
Premiul de Interpretare - IULIA GHIDIU, LEEA GRANCEA şi LUIZA GOGOZAN



Coordonator: profesor FLORICA SEREŞEANU

 

Diplome obţinute