Articole

Rezultate - Proba A - Lb. rom. - 2014

Rezultatele de la Proba A) - Limba şi literatura română

Clasa a XII-a A (click aici pentru a vizualiza rezultatele)

Clasa a XII-a B (click aici pentru a vizualiza rezultatele)

Clasa a XII-a C (click aici pentru a vizualiza rezultatele)

Clasa a XII-a D (click aici pentru a vizualiza rezultatele)


A fost actualizat tabelul de înscriere (click aici pentru a vizualiza).
Dacă mai există candidaţi care nu au trimis mail pentru corectarea datelor, sunt rugaţi să trimită în cel mai scurt timp posibil.
Cei care nu îşi verifică corectitudinea datelor din tabelul de înscriere corespunzător greşelilor menţionate în anunţul anterior (click aici pentru a vizualiza anunţul anterior) nu vor mai apărea pe tabelele cu rezultate, începând cu Proba D) - Competenţe Digital.
Dacă doriţi să riscaţi probele scrise ce se vor desfăşura în incinta liceului S.N.G. cu aceste probleme legate de nume, astfel încât să ajungeţi să nu vi să permită susţinerea acestora pe motiv că nu sunteţi dvs. candidatul de pe listă corespunzător numelui dvs. din actul de identitate, nu faceţi verificarea.


 

Comisia de Bacalaureat
Liceul Teoretic "Stephan Ludwig Roth" Mediaş

development & webserving ã by 1pixelsolutions