Articole

Programări Bacalaureat 2013 - Proba D - Competențe Digitale

Programări Bacalaureat 2013

Proba D - Competențe Digitale  - ORA DE ÎNCEPERE a PROBEI este 13.00

Luni 17 IUNIE                                  Marți 18 IUNIE                    Miercuri 19 IUNIE

ACCESUL ÎN LABORATOARE SE VA FACE cu  30 minute înainte de ora de începere a probei!!!

Candidații vor avea asupra lor CARTEA de IDENTITATE.
ȚINUTA DECENTĂ este OBLIGATORIE, atât la probele ORALE sau PRACTICE, cât și la CELE SCRISE!!!

METODOLOGIA DE ORGANIZARE și DESFĂȘURARE a EXAMENULUI de BACALAUREAT 
Art. 42, alin. (2)
SE INTERZICE candidaților să pătrundă în sală cu orice fel de lucrări: manuale, dicționare, notițe, însemnări etc., care ar putea fi utilizate pentru rezolvarea subiectelor, PRECUM ȘI CU TELEFOANE MOBILE și cu ORICE MIJLOC ELECTRONIC de CALCUL sau DE COMUNICARE.

Nerespectarea dispozițiilor referitoare  la INTRODUCEREA de MATERIALE INTERZISE ÎN SALA DE EXAMEN duce la ELIMINAREA DIN EXAMEN a candidatului de către președintele comisiei de examen, INDIFERENT DACĂ MATERIALELE INTERISE AU FOST FOLOSITE SAU NU.

Gențile, poșetele și orice alte obiecte personale VOR FI DEPOZITATE ÎN SALA SPECIAL DESTINATĂ!!!

 

development & webserving ã by 1pixelsolutions