Articole

Medalie de Bronz la ETAPA NAŢIONALĂ a Olimpiadei de Tehnologia Informaţiei 2015 !!!

Elevul LORINCZ DIONISIE VLĂDUŢ, din clasa a IX-a D,  a câştigat MEDALIA de BRONZ la ETAPA NAŢIONALĂ a Olimpiadei de Tehnologia Informaţiei, care a avut loc la Buzău între 14-17 mai 2015. FELICITĂRI !!! ... [citeste mai mult...]


Locul III la Concursul Naţional „DUAL PC”, secțiunea TIC, 2015!!!

Elevul Sergiu STAN din clasa a IX-a A, s-a clasat pe locul III la Concursul Naţional „DUAL PC”, secțiunea TIC. FELICITĂRI!!! ... [citeste mai mult...]


Locul I la Olimpiada Județeană de Informatică 2015!!!

Elevul Mihai TRUȚA din clasa a XII-a D, s-a clasat pe locul I la Olimpiada Județeană de Informatică. La același concurs, elevul Samuel BARAC-ANTONESCU din clasa a X-a A, a obținut MENȚIUNE (locul 4). FELICITĂRI !!!... [citeste mai mult...]


Locul I la Etapa Județeană OTI 2015!!!

Elevul LORINCZ DIONISIE VLADUȚ, din clasa a IX-a D, s-a clasat pe Locul I la Etapa Județeană a OLIMPIADEI de TEHNOLOGIA INFORMAȚIEI 2015 !!! Felicitări !!!... [citeste mai mult...]


Locul I la Olimpiada Județeană de Limba Latină 2015 !!!

Eleva Sânziana TIBORI, din clasa a X-a B, s-a clasat pe Locul I, la Olimpiada de Limbi Clasice, LIMBA LATINĂ !!! Felicitări !!!... [citeste mai mult...]


Locul I la Olimpiada Județeană de Matematică 2015 !!!

Elevul Mihai TRUȚA, a participat la Olimpiada Județeană de MATEMATICĂ, unde s-a clasat pe locul I și va participa la Faza Națională!!!  Felicitări Mihai !!!... [citeste mai mult...]


Locul I și III la Olimpiada Județeană de Informatică 2015!!!

Elevul Mihai TRUȚA din clasa a XII-a D, s-a clasat pe locul I la Olimpiada Județeană de Informatică. La același concurs, elevul Samuel BARAC-ANTONESCU din clasa a X-a A, a obținut locul III. FELICITĂRI !!!... [citeste mai mult...]


Programari Simulare - Proba E)d) - Proba Scrisa

Simulare - 4.Martie.2015 Programări Proba E)d) - Proba scrisă Ordonarea candidaţilor în săli este următoarea: Programări Sala Festivă - 2 pagini (Click aici pentru a vizualiza) (Informatica + Geografie) Programări Sala 18 (Click aici pentru a vizualiza) ( Ch. anorganica + Ch. organica + Biologie vegetala + Ana... [citeste mai mult...]


Programari Simulare - Proba E)c)-Mate+Istorie

Simulare - 4.Martie.2015 Programări Proba E)c) - Matematică, Istorie Ordonarea candidaţilor în săli este următoarea: Programări Sala Festivă - 2 pagini (Click aici pentru a vizualiza) (XII B Istorie Romana + XII C Istorie Germana + XI B Istorie Romana ) Programări Sala 13 (Click aici pentru a vizualiza) (XI B I... [citeste mai mult...]


Programari Simulare - Proba E)b) - Germana

Simulare - 2.Martie.2015 Programări Proba E)b) - Limba şi literatura germană Ordonarea candidaţilor în săli este următoarea: Clasele a XII-a şi a XI-a alfabetic în Sala Festivă: Programări Sala Festivă - 2 pagini (Click aici pentru a vizualiza) Proba începe la ora 09:00, candidaţii s... [citeste mai mult...]


Programari Simulare - Proba E)a) - Lb. Romana

Simulare - 2.Martie.2015 Programări Proba E)a) - Limba şi literatura română Ordonarea candidaţilor în săli este următoarea: Clasele a XII-a alfabetic începând cu Sala Festivă şi continuă cu Sala 15: Programări Sala Festivă - 2 pagini (Click aici pentru a vizualiza) Programări Sal... [citeste mai mult...]


BURSE Semestrul II

Actele necesare și cererile pentru BURSE acordate elevilor pe perioada SEMESTRULUI II, se găsesc în secțiunea BURSE  2014-2015 / BURSE ACORDATE ELEVILOR!!! Termenul LIMITA pentru depunerea DOSARELOR este 23 FEBRUARIE 2015. Dosarele se vor depune la Secretariatul liceului. ... [citeste mai mult...]



Pagina 7 din 19
Pagini:

development & webserving ã by 1pixelsolutions