Conducerea Liceului

CONSILIUL DE ADMINISTRAŢIE 2016-2017

Nr.crt Nume şi prenume Funcţia
1 Prof. Elena Teodora ION Directorul liceului
2 Prof Claudia Câmpeanu Membru
3 Prof  Cristian LUPIȚU Membru
4 Prof. Constantin ENEA Membru
5 Adela COJOCARIU Reprezentantul  părinţilor
6 Christine SCHULLER Reprezentantul  elevilor
7 Anuţa TURCU Reprezentantul  Primarului
8 Ionuț BUZEAN Reprezentantul  C. local
9 Viorel PASC Reprezentantul  C. local
10 Prof Lucian RAICA Reprezentant sindicat - observator


CONSILIUL PROFESORAL ( titulari şi suplinitori cu norma de bază în liceu) 2016-2017

Nr. Crt. Numele şi prenumele Specialitatea STATUT
          1.           ION TEODORA ELENA CHIMIE DIRECTORUL LICEULUI
          2.           BĂDULESCU SORIN FIZICA TITULAR PO
          3.           BĂRBAT ADELA INFORMATICA TITULAR COMPLETARE NORMA
          4.           BOERU GEORGETA FRANCEZĂ PENSIONAR PO
          5.           CÂMPEANU CLAUDIA INFORMATICA TITULAR
          6.           CHIRA DORIN FIZICĂ TITULAR
          7.           CHIRIAC MIHAI ISTORIE TITULAR
          8.           CÎMPEAN HERMINA GUDRUN FRANCEZA TITULAR
          9.           ENEA CONSTANTIN INFORMATICA TITULAR
        10.          GOŞA MARIUS FIZICĂ TITULAR
        11.          HEINRICH MATHIAS GERMANA ACORD GUVERNAMENTAL
        12.          BULUGEA RADU ED.FIZICĂ SUPLINITOR
        13.          IONESCU ION SOCIO UMANE TITULAR
        14.          KNALL HELMUTH JULIUS ISTORIE, SOCIO UMANE TITULAR
        15.          LUCA ANDRA GERMANA TITULAR
        16.          LUPIŢU CRISTIAN MATEMATICĂ TITULAR
        17.          COMAN ALINA ROMÂNĂ/ENGLEZĂ SUPLINITOR
        18.          MAXIM SMARANDA ENGLEZĂ TITULAR
        19.          MITRULY ANIKO BIOLOGIE TITULAR
        20.          NEGREA ELENA ROMÂNĂ TITULAR
        21.          OLTEAN GABRIELA PSIHOLOG TITULAR
        22.          OREIAN VALENTINA CHIMIE TITULAR
        23.          APARASCHIȚEI DANIELA ROMÂNĂ TITULAR
        24.          PRIŞCU SIMONA ENGLEZĂ TITULAR
        25.          DA CONCEICAO LEITAO ANDREEA ROMÂNĂ/ENGLEZĂ SUPLINITOR
        26.          RAICA ADRIAN GEOGRAFIE TITULAR
        27.          RAICA LUCIAN CHIMIE TITULAR
        28.          SEREŞEANU FLORICA ROMÂNĂ TITULAR
        29.          TITA LUCIANA BIOLOGIE TITULAR PO
        30.          TIŢA VALERIU MATEMATICĂ TITULAR

development & webserving ã by 1pixelsolutions